שאלות ותשובות

איך עובד שירות המסלול המהיר לצ’ק אין VIP בנתב”ג?

כן כמובן אך המחיר יהיה לפי 3 נוסעים.

לא יהיה כל חיוב עבור נוסעים מתחת לגיל שנתיים.

לאחר שיבוצע ההזמנה ישלח אישור הזמנה עם טלפון של אחמ”ש תורן. יש להגיע לפי שעת הזמנת השירות הרצויה לנתב”ג ולצור קשר חצי שעה לפני הגעה עם האחמ”ש.

כן ניתן ישנה תוספת קטנה של 170 ש״ח למחיר.

כן בעת הזמנת שירות ללקוחות זרים ינתן אישור כניסה או יציאה לישראל בפתק נפרד ולא יוחתם הדרכון הזר.

כן ניתן להזמין לכל שירות הסעה מכל הארץ לנתב”ג יש להתקשר להזמנות בטלפון 03-5327903

מהרגע שהתבצעה ההזמנה אנו דואגים לעקוב אחר כל שינוי בנחיתה או בהמראה של הטיסה.

אנו דואגים לקבל את פני הנוסעים, ללא כל קשר לשינוי במועדי הטיסה.

השירות שלנו ניתן לכל הטיסות, ללא יוצא מהכלל, כולל טיסות צ’ארטר וטיסות פנימיות הצוות שלנו ידאג לקבל את פניכם ולהעניק לכם שירות.

בהחלט.

חשוב לציין במעמד ההזמנה כי אחד הנוסעים זקוק לכיסא גלגלים, ואנו נדאג להגיע לפתח המטוס (או לחילופין לרכבו) עם כיסא גלגלים, ונסייע לו לעבור את תהליך המעבר בנתב”ג במהירות ובנוחות, תוך קבלת יחס אישי מנציג מקצועי ומיומן.

אנו זמינים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים.
מוקד ההזמנות בטלפון 03-5327903 או שלחו לנו מייל.

עדיף להזמין את השירות מוקדם ככל שמתאפשר, כדי שנוכל להיערך ולשלוח לכם אישור מהיר להזמנה. עם זאת, המקצועיות ורמת השירות הגבוהה מאפשרים לנו לספק מענה מהיר גם בזמן אמת.

בטרמינל 3 בעת הגעתכם לנתב”ג נא להגיע לקומה הראשונה של הטיסות הנכנסות ליד שער 3 הדייל ימתין לכם עם עגלת מזוודות. משם תכנו לאולם VIP מיוחד שם תפגשו נציג של ביטחון נתב”ג, נציג חברת התעופה ונציג של סבלות נתב”ג לשלוח את המזוודות. לאחר מכן תעלו לקומה ה 3 שם תעברו את השיקוף הביטחוני של המסלול המהיר וצוות אוויר, לאחר מכן ביקורת דרכונים בתור מועדף (ביומטרי עדיין הכי מהיר) והגעה לדיוטי פריי שם הדייל יפרד מכם. מן משוער לשירות עבור 4-6 אנשים ביין 10-20 דק’ אנו מתחייבים לשירות עד 4 נוסעים תוך 30 דקות מרגע תחילת שירות ועד הגעה לדיוטי פרי.

בטרמינל 1 יש להגיע לטרמינל 1 שם תפגשו את הנציג אשר ימתין עם עגלה. הנציג יובל אותכם לבידוק הביטחוני המזורז. לאחר מכן נא לשים לב חברת התעופה מחליטה כמה דלפקים לפתוח לכל טיסה. אנו נדאג שתכנסו לדלפק עם התור הקצר ביותר. במקרים שחברת התעופה לא תפתח תורים לנוסעים מחלקת עסקים או ראשונה, נוכל להכנס רק לתור של נוסעי מחלקת התיירים. לאחר קבלת הכרטיס תכנסו לתור המזורז של שיקוף בטחוני וביקורת הדרכונים. מחיר השירות גבוהה ב 170 ש”ח (עקב מיסי נתב”ג) לעומת השירות בטרמינל 3 ופחות מומלץ. אין התחייבות בטרמינל 1 על זמן מרגע ההגעה עד לדיוטי פריי